Kongresová turistika

Kutná Hora nabízí několik hotelů s vhodnými konferenčními místnostmi včetně moderního zázemí. Kromě sálů, jež jsou součástí ubytovacích zařízení, zde najdete také další prostory vhodné ke konání firemních setkání nebo školení. Kutná Hora je díky komplexnímu organizačnímu servisu ideální destinací pro kongresovou a incentivní turistiku.

Výhodou Kutné Hory je ideální poloha blízko hlavního města Prahy – je v dosahu pražského letiště. Předností je snadná dosažitelnost silniční, autobusovou i vlakovou dopravou. Do Kutné Hory se dostanete rychle, levně a bezpečně. Vzdálenost od centra Prahy činí 70 km, od pražského letiště 90 km, což představuje cca 75 minut jízdy automobilem. Pokud pojedete z Brna, urazíte 150 km.

V Kutné Hoře se setkáte s bohatou nabídkou doprovodných programů. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním malých i větších akcí a mnoho možností pro sportovní vyžití. Odreagovat se můžete v atmosféře středověkého královského města plného bohaté historie. Největší předností Kutné Hory jsou bezesporu kulturní památky zapsané v Seznamu světového dědictví organizace UNESCO.

Kongresová turistika může mimo jiné přispět k celkovému zlepšení vztahů ve firmě a k pochopení vztahů mezi zaměstnanci a zaměstnavatelem. Pokud chcete uspořádat kongres, konferenci, školení pro zaměstnance nebo jakoukoliv jinou firemní akci, vyberte si z doporučených konferenčních prostorů.