Kavárna Gask

Přijměte srdečné pozvání do nově otevřené kavárny GASK nacházející se v druhém patře Galerie Středočeského kraje v bývalé Jezuitské koleji. Nekuřácké prostory kavárny nabízejí příjemné posezení s bezbariérovým přístupem. Kapacita samotné kavárny je 22 míst a dalších 15 míst se nachází na venkovní terase.

Na Všechny milovníky dobré kávy Čeká příjemná obsluha, dezerty domácí výroby, wi-fi free, denní tisk, zapůjčení společenských her či věrnostní karta pro stálé zákazníky

. Rádi vám také zjistíme akci na klíč včetně produkčních a cateringových služeb a to nejen v prostorách samotné kavárny, ale dalších prostor galerie. Rádi pro vás Uspořádáme rodinnou oslavu, firemní večírek, svatební hostinu, ale také tiskové konference či podnikové prezentace.

Kavárna je ideální pro maminky s dětmi a to nejen svým bezproblémovým přístupem, ale především ve spojení s Dětským koutkem GASK

Dětský koutek je otevřen každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.30 hodin. Odborní lektoři připravují na každý víkendový den odlišný program s výtvarnými aktivitami. Děti mají více možností, jak se v našem koutku zabavit.

Jeho autorka, umělkyně Eva Koťátková, ho koncipovala jako inspirativní prostor bez zbytečné podbízivosti.

Platící návštěvníci mají dětský koutek na 90 minut zdarma, ostatní platí 40 Kč na hodinu.

Dětský koutek je určen dětem od dv

ou do deseti let. O víkendech je pro ně připraven aktivní program, zaměřený na snadné zvládnutí výtvarných, dramatických nebo hudebních námětů a technik.