Ubytování v Kutné Hoře

Hotel U Kata

Hotel U Kata - Kutná Hora

Hotel U Kata se nachází na okraji historického centra města v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci.

Hotel Opat

Hotel Opat se nachází v centru města Kutná Hora a poskytuje dokonalý komfort.

Hotel Vila U Varhanáře

Malý hotel v historickém centru Kutné Hory s nejkrásnějším výhledem na město a jeho památky. Hotelová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni.

Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.

Hotel U Růže – Kutná Hora

Hotel U Růže nabízí výjimečnou romantickou atmosférou, chuťové zážitky ve skvělé restauraci, relaxaci a uvolnění. To vše v těsné blízkosti světových památek UNESCO, významných míst české historie. Přijeďte k nám do Kutné Hory a odneste si jen ty nejkrásnější zážitky.

Hotel Mědínek Old Town

Hotel Mědínek Old Town*** se nachází v historickém centru města Kutná Hora, zapsaného do seznamu UNESCO. Hotel nabízí ubytování v 45 pokojích a 5 apartmá včetně bohaté snídaně a uvítacího horkého nápoje při příjezdu.

Hotel Kréta

Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku a na dominanty města.

Garni hotel Na Havlíčku

Garni hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v těsné blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.

BARBORA Restaurant & Penzion

Penzion a restauraci BARBORA naleznete na samém okraji historického centra Kutné Hory, jež patří do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je situován v bezprostřední blízkosti chrámu sv. Barbory, který je nejvýznamnější kulturní památkou středověkého královského města Kutná Hora.

Penzion Centrum

Penzion Centrum leží v klidném historickém středu města Kutná Hora. Náš penzion je otevřen po celý rok a nabízí 14 – 16 lůžek v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V letních měsících zpříjemní pobyt zahradní posezení.