Hotel U Kata - Kutná Hora

Hotel U Kata se nachází na okraji historického centra města v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci.

Hotel U Kata se nachází na okraji historického centra města v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci. Odtud také název našeho zařízení – U Kata.

Naši hosté jistě ocení hned několik výhod, které pobyt v hotelu U Kata přináší: centrální umístění, velká kapacita hotelu (65 lůžek), kvalitní služby, vyhlášená kuchyně, prostorné uzavíratelné parkoviště.

Hotel a restaurant U Kata Vám také nabízí, ve spolupráci se svatebním salonem, kompletní svatební servis. Rádi Vám poradíme, pomůžeme s výběrem a vše zajistíme.

Našim klientům nabízíme školící místnost s kapacitou 40 míst, vhodnou především pro firemní semináře, školení či prezentace. K dispozici je datový projektor s promítacím plátnem, flipchart, video, CD přehrávač, možnost připojení k internetu pomocí Wi-Fi technologie. V průběhu celého dne je zajištěno občerstvení, včetně přípravy coffee breaku ve školící místnosti.

Na přání můžeme uspořádat soukromé nebo firemní oslavy (menší i rozsáhlejší). Obsluha může být, dle přání, oděna v dobových kostýmech.

Kontakty